Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0