Movies
Ratings
217
Bird BoxRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 4.0
MethodRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.5