Movies
Ratings
210 Sing StreetRated ★ 3.5 Sing StreetRated ★ 3.5
 AladdinRated ★ 4.5 AladdinRated ★ 4.5
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
 Extreme JobRated ★ 4.0 Extreme JobRated ★ 4.0
 Wonder WomanRated ★ 4.0 Wonder WomanRated ★ 4.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
 No Game No Life: ZeroRated ★ 4.5 No Game No Life: ZeroRated ★ 4.5
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
 MoanaRated ★ 3.0 MoanaRated ★ 3.0
 Beauty and the BeastRated ★ 4.0 Beauty and the BeastRated ★ 4.0
 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5 Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
 The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5 The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
 On Your Wedding DayRated ★ 4.0 On Your Wedding DayRated ★ 4.0
 Deadpool 2Rated ★ 4.0 Deadpool 2Rated ★ 4.0
 LucyRated ★ 4.0 LucyRated ★ 4.0
 Now You See Me 2Rated ★ 4.0 Now You See Me 2Rated ★ 4.0
 SplitRated ★ 3.5 SplitRated ★ 3.5