Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The BoyRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
The Haunting in ConnecticutRated ★ 3.5
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5