Movies
Ratings
176
AlwaysRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0