Series
Ratings
30
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5