Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Show Me The Money Season 4Rated ★ 4.0- Show Me The Money 5Rated ★ 4.0
- Gag ConcertRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 4.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
X-Man Season 1Rated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 5.0- Roller CoasterRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
Wednesday Food TalkRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.5