Titles you rated
DriveRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 3.5
UnhingedRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
BrazilRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Emma.Rated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Nothing Fancy: Diana KennedyRated ★ 4.0