Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 5.0