Titles you rated
- The ScamRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
DetourRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5