Titles you rated
Dear ChildRated ★ 1.5
MindhunterRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- AjinRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0