Movies
Ratings
405
WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 4.0
ExtinctionRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0