Movies
Ratings
42
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0