Series
Ratings
149- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Nightmares and Dreamscapes: From the Stories of Stephen KingRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5