Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0