Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5