Movies
Ratings
95
TwentyRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0