Titles you rated
MovingRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5