Titles you rated
Big MatchRated ★ 3.5
FuryRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Red CliffRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5