Movies
Ratings
167
As OneRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0