Titles you rated
Room 237Rated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5