Movies
Ratings
236
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 0.5
Jail BreakersRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0