Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
FocusRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
FortressRated ★ 3.0
TakersRated ★ 4.5
Soldiers of FortuneRated ★ 1.5
BattleshipRated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Moomins on the RivieraRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5