Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0