Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 4.5
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0