Movies
Ratings
457
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5