Series
Ratings
25
2 Broke GirlsRated ★ 1.5- 2 Broke GirlsRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Hi My SweetheartRated ★ 0.5
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 2.0
Meteor GardenRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 5.0
My SunshineRated ★ 0.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Scarlet Heart 2Rated ★ 0.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 0.5
It Started With a KissRated ★ 1.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 1.0
SherlockRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0