Movies
Ratings
91
BlindnessRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.5