Titles you rated
Good WitchRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Love EquationsRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Fugitive BoysRated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 5.0
Risky RomanceRated ★ 4.0
Sweet Revenge 2Rated ★ 5.0
Sweet RevengeRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Baby StepsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0