Movies
Ratings
21
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 1.0
SplitRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
Get OutRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 3.5