Series
Ratings
67- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
GiantRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5