Series
Ratings
14
High KickRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- The CravingsRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0