Titles you rated
GalileoRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 1.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0