Movies
Ratings
143
Frozen IIRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0