Movies
Ratings
447
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
JackieRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
A Bigger SplashRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
HannaRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Like You Know It AllRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0