Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0