Titles you rated
The Blue LagoonRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5