Movies
Ratings
31
The Terror LiveRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0