Titles you rated
The TowerRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.0
9Rated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0