Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
City HallRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.0