Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
OasisRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0