Movies
Ratings
432
Dirty GrandpaRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
UndisputedRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
March of the PenguinsRated ★ 4.0- OceansRated ★ 3.5
- Tears of AfricaRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0