Movies
Ratings
843
BelieverRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Seasons in Quincy: Four Portraits of John BergerRated ★ 4.0- White JungleRated ★ 3.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 2.5
Anna KareninaRated ★ 2.5
Beyond the HillsRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.5
IdaRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5