Series
Ratings
63
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.5
How Long I've KissedRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0