Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 4.5