Titles you rated
20th Century GirlRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Transformers OneRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG - Individual ElevenRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5