Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5