Movies
Ratings
142
A Hard DayRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 4.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0