Titles you rated
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
Death NoteRated ★ 0.5
Man in LoveRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 0.5
UnknownRated ★ 3.0
연애의 기술Rated ★ 1.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 1.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5