Movies
Ratings
123
Gone GirlRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.5
InkheartRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.5
Bleach: Memories of NobodyRated ★ 2.5
Bleach the Movie: Hell VerseRated ★ 3.0